skip to Main Content
کسب و کار اینترنتی

فرآیند سئو متشکل از 6 گام مهم و کاربردی برای افزایش رنکینگ وب‌سایت

پیش از شروع یک پروژه بهینه‌سازی، مهم است که فرآیند پیچیده و مبهم آن را به خوبی درک کنیم. برای بهینه‌سازی و بالا بردن رنکینگ و یا رتبه‌ی وب‌سایت، زویا رسانه از نرم افزار حرفه‌ای سئو برای جستجوی کلمات کلیدی موثر، بررسی و تجزیه‌وتحلیل وب‌سایت، تحلیل رقبا، ساخت لینک صحیح و ایمن، معیارها و استانداردهای رسانه‌های اجتماعی و آنالیز بازاریابی استفاده می‌کند. این فرآیندی است که ما آن را در سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم تا جایگاه شما را در اولین نتایج موتورهای جستجو قرار دهیم. در ادامه تک تک مراحل فرآیند سئو را با هم مرور می‌کنیم.

۱- جستجوی کلمات کلیدی برای وب‌سایت

ما کلمات دقیقی که کاربران در موتور جستجوی گوگل برای وب‌سایت شما تایپ می‌کنند را پیدا می‌کنیم. ابزارهای نرم افزار سئوی ما، به یافتن کلمات کلیدی با بزرگ‌ترین پتانسیل برای به دست آوردن خواسته مطلوب و مورد نظر شما کمک شایانی خواهند کرد.

۲- بهینه‌سازی محتوای صفحات وب‌سایت

محتوای صفحات وب شما باید برای رنکینگ بالا بهینه‌سازی شود. نرم افزار سئوی ما، مشاوره‌ی مفصلی در مورد چگونگی ترتیب کلمات کلیدی در وب‌سایت ارائه می‌دهد تا حداکثر شانس را در نتایج بهتر موتورهای جستجو داشته باشید.

۳- شکل دادن به ساختار وب‌سایت

عوامل کلیدی در ساختار و کدگذاری وب‌سایت شما وجود دارد که این موضوع به شدت تحت‌تأثیر رتبه‌بندی موتورهای جستجو قرار گرفته است. این مرحله نیز قطعاً جزء فرآیند سئوی ما محسوب می‌شود و اگر وب‌سایت شما توسط تیم ما طراحی شده باشد، تمام جنبه‌های مربوط به ساختار و کدهای مربوط به وب‌سایت برای مرحله سئوی پروژه آماده می‌شود. اما اگر سایت شما در جای دیگر کدگذاری شده باشد، باید وب‌سایت برنامه‌نویسی شده را ارزیابی کرده و در صورت لزوم کدها و صحت آن‌ها را بررسی کنیم و ساختار وب‌سایت کاملا اصلاح شود.

۴- لینک‌سازی

بدیهی است هنگامی که گوگل تصمیم می‌گیرد که شما را رتبه‌بندی کند و امتیازی را برای شما در نظر بگیرد تعداد لینک‌های با کیفیت بالا که به وب‌سایت شما اشاره دارد، بسیار مهم است، نرم افزار سئوی ما دارای ابزارهای پیشرفته مدیریت لینک است که به شما کمک می‌کند تا محبوبیت لینک وب‌سایت خود را افزایش دهید و با سرعت بالا به نتایج بالای جستجوی گوگل هدایت شوید. ما شرکای لینک با کیفیت بالای شما را پیدا خواهیم کرد، هزاران لینک کلاس اول را ایجاد می‌کنیم، محبوبیت لینک‌های شما را با مراحل امنیتی بیشتری پشت سر می‌گذاریم و ساختمان لینک شما را مدیریت می‌کنیم.

۵- جاسوسی رقبای شما

ما استراتژی لینک‌سازی رقبای اصلی کسب‌وکار شما را کشف خواهیم کرد و یک برنامه شخصی گام به گام به شما ارائه خواهیم داد تا دارنده‌ی وب‌سایت‌های دیگر را از آن خارج سازید. امروزه مشاوران سئو برای ۵ روز کار می‌کنند و برای این نوع دستورالعمل ها تا ۴۵۰۰ دلار هزینه می‌گیرند، اما شما نباید متحمل این هزینه‌ها شوید. اکنون زمان آن رسیده که شما با یک شرکت بهینه‌سازی موتورهای جستجوگر حرفه‌ای و درستکار در تعامل باشید. پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا به نتیجه ی دلخواه خود دست یابید.

۶- برآورد پیشرفت وب‌سایت شما

اما مطلب مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که هم اکنون موقعیت وب‌سایت شما در موتورهای جستجو به چه صورت است و در چه جایگاهی قرار دارد؟ آیا در سرعت مافوق اولتراسونیک حرکت می‌کنید!؟ اگر این طور باشد پس بنابراین شما می‌توانید وب‌سایت خود را تنها بگذارید و با خیال آسوده به تعطیلات بروید.

یا اینکه شما در مکانی مثلا در صفحه ۴ گوگل گیر کرده‌اید و نیاز به اقدامات سریع برای جابجایی در نتایج جستجو دارید؟ ما بلافاصله رنکینگ سایت شما را برای تمام کلمات کلیدی مورد نظر شما و در تمام موتورهای جستجو بررسی می‌کنیم. اغراق نیست اگر بگوییم تیم زویا رسانه همانند چشمان عقاب از موقعیت شما در مقایسه با رنکینگ رقبا و حریفان شما محافظت خواهد کرد. 

تیم سئوی زویا رسانه موتورهای جستجو را رمزگشایی می‌کند و با استفاده از تجربیات و روش‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو، ترافیک اصلی و اساسی را به وب‌سایت شما روانه می‌کند. نتایج سئوی ما بازگشت سود سرمایه‌‌ی کسب‌وکار شما را آن طور که شایسته و درخور شماست، تضمین می‌کند! در پایان اضافه می‌کنیم که تیم ما با رعایت کردن تمامی نکات مرتبط با فرآیند سئو، وب سایتی عالی که برای رتبه‌بندی بالا در موتورهای جستجوی بزرگ به درستی کدگذاری و بهینه‌سازی شده، طراحی و ترافیک چشمگیری را به وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی شما هدایت می‌کند.

Back To Top