skip to Main Content
کسب و کار اینترنتی

فرآیند بازاریابی اینترنتی

باید بگوییم که ساخت یک وب‌سایت و انجام بازاریابی اینترنتی دو مبحث کاملاً متفاوت است. احتمالا شما هم وب‌سایت‌هایی را مشاهده کردید که شاید در نگاه اول خوب به نظر برسند اما آن‌طور که باید پاسخگوی خواسته‌های شما نبودند و نتوانسته‌اید اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید، ما در اینجا قصد داریم تا شما را با فرایند بازاریابی اینترنتی و فازهای مختلف آن آشنا کنیم تا تفاوت‌های این دو مقوله را بهتر درک کنید.

تجزیه‌وتحلیل نیازهای مشتری محور

با داشتن تعداد زیاد کسب‌وکارهای موجود در هر صنعت، می‌دانیم که هیچ دو کسب‌وکار آنلاینی دقیقاً یکسان و مشابه هم نیستند. به همین دلیل ما زمان را، برای شناخت مشتریان قبل از طراحی رویکرد کسب‌وکار آنلاین خود در نظر داریم. برای اطمینان از اینکه استراتژی شما دقیقاً با نیازهای کسب‌وکار فردی شما سازگار است، فرایند بازاریابی اینترنتی را با بازبینی کامل اهداف بازاریابی، نیازها، انتظارات و خدمات مورد نیاز مشتریان و محدودیت‌های بودجه آنان آغاز می‌کنیم. 

بازنگری ۳۶۰ درجه بازار و تجزیه‌و‌تحلیل در عمق (IN-DEPTH)

مطالعه جامع و تجزیه‌وتحلیل عینی ما از مخاطبان هدف و مورد نظر شما و همچنین در نظر گرفتن موقعیت رقابتی، فرصت‌های جدیدی را برای گسترش بازار شما در اختیارتان گذاشته و چگونگی سرمایه‌گذاری بر روی روندهای در حال ظهور، اصلاح و پالایش گزاره‌های ارزشمند و هویت کسب‌وکار شما را منعکس می‌دهد.

بهینه‌سازی موتورهای جستجوی یکپارچه‌شده

تیم سئوی زویا رسانه یک الگوریتم مخفی مرموز را به شما ارائه نمی‌کند تا شما رتبه ی اول را در گوگل کسب کنید. آنچه که ما می‌توانیم برای شما تضمین و به شما پیشنهاد کنیم یک استراتژی سئو SEO کاملاً اخلاقی و جامع است که نه تنها دید شما را بهبود می‌بخشد بلکه زمینه مناسبی برای سودآوری و رشد درازمدت کسب‌وکارتان را نیز فراهم می‌کند.

پشتیبانی قابل اعتماد و مداوم

پس از اینکه وب‌سایت شما طراحی و بهینه‌سازی شد، زویا مدیا فقط به انتخاب ابزارها و کار با آن‌ها نمی‌پردازد، بلکه تیم ما همواره و تنها با یک تماس تلفنی با خدمات پیشرو که یقیناً نیازمند آن هستید، با انعطاف پذیری بالایی نسیت به تغییرات محیط کسب‌وکار آنلاین شما در کنارتان خواهد بود. از تنظیمات کلمه کلیدی گرفته تا پیشرفته‌ترین ابزارهای بازاریابی موتورهای جستجو، برای جلوگیری از مواجه شدن با کوچک‌ترین مشکلی می‌توانید روی ما حساب کنید.

نگهداری وب‌سایت

محتوای تازه و کلمات‌کلیدی برجسته، ویژگی‌های جدید و قابلیت‌های پیشرفته همه‌و‌همه از جمله مواردی است که میزان رنکینگ و رتبه‌بندی کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهد.

پکیج پیشرفته SEM

علاوه‌بر سرمایه‌گذاری بر روی سئوی سازمانی که به نتایج جستجو از طریق ابزارهای پرچمدار «Google’s AdWords» می‌پردازد، کمپین‌های مطبوعاتی هدفمند و ساخت لینک نیز قدرت بازاریابی شما را تا سطوح بالاتر افزایش خوهد داد.

سیستم مدیریت محتوا (CMS)

ابزارهای کاربرپسند و ویژگی‌های سیستم مدیریت محتوا، از جمله امکاناتی است که وب‌سایت شما را بدون هیچ دردسری از لبه پرتگاه حفظ می‌کند. شایان ذکر است سیستم مدیریت محتوا بدون هیچ‌گونه زحمتی بر روی هر نوع وب‌سایتی که ما طراحی می‌کنیم، قابل نصب است.

ابزارهای گزارش وب‌سایت

به کمک این ابزار می‌توانید تصویر بزرگی از کارآیی وب‌سایت‌تان همراه با گزارش‌های جامع‌ آماری از ترافیک صفحات آن را دریافت و مشاهده کنید. با بکارگیری این ابزارهای هوشمند و با ارزش، ما را قادر می‌سازد تا با تصمیم‌گیری کاملا آگاهانه و همراه با طرح‌های نگهداری وب‌سایت، بهینه‌سازی مداوم با حداکثر نرخ بازگشت سرمایه در بازاریابی یا (ROI) را برای شما فراهم آوریم.

راه‌های متعددی برای ارتقاء کسب‌وکار و دستیابی به خریداران بالقوه آنلاین وجود دارد اما تکنیک‌هایی که ذکر شد بالطبع پیاده‌سازی فرآیند بازاریابی اینترنتی را برای شما آسان‌تر خواهد کرد. همچنین با مدیریت دقیق و مناسب اجزای بازاریابی اینترنتی خواهید توانست تا هرچه سریع تر به اهداف سازمانی خود نائل شوید.

Back To Top