skip to Main Content
کسب و کار اینترنتی

هرگز به جایگاه فعلی و موفقیت‌‌های امروز خود تکیه نکنید، ما مشتریان، کارکنان و صنعت‌مان را به لبه‌ی پرتگاه هدایت می‌کنیم تا آنچه که ممکن است فراتر از انتظار و باورشان باشد را به دست آوردند.

مشتریان ما شامل انواع مختلف ادارات، شرکت‌ها و موسسات بزرگ و کوچک داخلی و خارجی بوده که هر کدام با چالش‌های خاص خود مواجه هستند، اما همه با اشتیاقی کامل به ما می پیوندند و ما همواره برآنیم تا با راه‌حل‌های نوآورانه در زمینه وب و دنیای مجازی راهگشای کسب‌و‌کار آن‌ها باشیم.

هر کدام از کارمندان زویارسانه مجموعه‌ای از توانایی‌های منحصر‌به‌فردی را به این تیم اضافه می‌کنند، طراحان و توسعه‌دهندگان که وب‌سایت‌های پیشرفته‌‌ای را طراحی می‌کنند هر یک مدال طلای خود را به مدیران پروژه اعطا می‌کنند تا مشتریان را از طریق روند خلاقانه خود هدایت کنند.

سال‌ها پیش روال طراحی وب‌سایت طوری بود که یک وب‌سایت متشکل از چند منوی ساده و نهایتاً یک اسلایدر و گالری تصاویر بود و در حقیقت چیزی جز یک گالری اینترنتی نبود و صرفاً محصولات یا خدمات را معرفی می‌کرد. اما ما در زویارسانه سعی بر طراحی وب‌سایت هایی منطبق بر اصول روز داریم تا وب‌سایت‌های ساخته شده منتهی به فروش و گسترش کسب‌و‌کار شما شوند. 

برای تحقق این امر زویارسانه همیشه در جهت افزایش اطلاعات و دانش مجموعه قدم برداشته و شرکت در جدیدترین همایش‌ها، کلاس‌های آموزشی و سمینارهای داخلی و خارجی، جزئی از برنامه زویارسانه بوده است.

به قول جمله معروف اسحاق نیوتن که می گوید: “برای دیدن دوردست باید روی شانه‌های غول ایستاد”، شما هم برای داشتن حضور قدرتمند در بازار بی نهایت اینترنت و استفاده از اقیانوس بی انتهای فرصت‌های شغلی و داشتن بازار خود می‌توانید به تیم زویا‌رسانه اطمینان کنید و از تجربه ارزشمند و دانش بروز متخصصین ما استفاده کنید.

حامد عسگری

سامان کریمی شاد

علی نیازاده

شهره کمالی

معین غیرتمند

زهرا رضایی

درباره زویا رسانه

و شما

استخدام در زویارسانه

آنچه که کاربران درباره زویارسانه می‌گویند!

Sample Heading
Sample Heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

آقای داوود استاجی

نزدیک به ۷ ماه است که با زویا‌رسانه و مهندس کریمی آشنا شدیم. واسطه‌ی آشنایی یکی از عزیزان فامیل بود. خدا را سپاسگزاریم که مجموعه‌ای با صداقت را در مسیر تعالی شغلی ما قرار داد و از روز اول تاکنون، ابتدا همراهی صادقانه و بی شائبه‌ی همکاران زویارسانه در کنار تخصص کادر آن‌ها نظر ما را جلب کرده است. امید است با اتکا به خدای منان این رابطه‌ی کاری و دوستانه ادامه یابد.

سپاس

Back To Top