skip to Main Content
کسب و کار اینترنتی

برای پرداختن به مقوله طراحی سایت باید با مفاهیمی همچون طراحی وب، لزوم داشتن وب‌سایت و مزایای داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای آشنا شویم که در ذیل به اختصار به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مفاهیم طراحی سایت

یک وب‌سایت حرفه‌ای در حقیقت یک فضای منحصربه‌فرد برای کسب‌وکار یا ایده و یا بستری برای معرفی شخص شماست که برخلاف وب‌سایت های معمولی باید به افزایش فروش و کسب درآمد منجر شود.

در حقیقت وب‌سایت شما زمانی ایده‌آل طراحی شده است که تمام پارامترهای UI ،CX، الگوریتم‌های گوگل، طراحی گرافیکی عالی و چشمگیر و … در آن رعایت شده باشد و شما بتوانید از اهرم قدرتمند اینترنت در گسترش کسب‌وکار و فروش استفاده کنید.

ما در زویا رسانه تاکید فراوان در گسترش کسب‌وکارهای اینترنتی داریم چرا که در حال‌حاضر بستر بسیار بسیار مناسبی برای فروش محصول و خدمات در اینترنت وجود دارد و ما متخصص راه‌اندازی کسب‌وکارهای اینترنتی و گسترش آن‌ها هستیم. حتی اگر وب سایت شما قدیمی باشد ما در زویا رسانه فرایند به روزرسانی وب سایت‌های قدیمی طبق آخرین اصول روز طراحی سایت حرفه‌ای را اجرا می‌کنیم.

علاوه‌بر اصول اولیه و مهم وب‌سایت مثل داشتن منو، گالری تصاویر، معرفی خدمات و … در زویا رسانه بهترین الگوریتم‌های طراحی وب‌سایت انجام می‌شود تا وب‌سایت شما صرفاً نقش یک گالری آنلاین را نداشته باشد و مخاطب و مشتری هدف شما ارتباط مؤثری با شما برقرار کند.

لزوم داشتن وب سایت

شاید شما در بازار شهر و منطقه یا محله خود کاسبی خوب و پر رونقی داشته باشید اما این کسب‌وکار به حضور همیشگی شما و صرف هزینه‌هایی مثل آب، برق، گاز، تلفن، حقوق پرسنل، اجاره بهای ملک و … دارد، اما در فضای بی‌کران اینترنت با یک‌بار هزینه کردن برای داشتن وب‌سایت حرفه‌ای شما می‌توانید حتی بدون حضورتان وقتی در سفر تفریحی هستید فروش داشته باشید.

اگر هنوز باور ندارید به آمار زیر توجه کنید:

 1. گردش مالی سالانه آمازون: شرکت آمازون صاحب بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جهان با ۲۲۲ هزار کارمند در سال ۲۰۱۵ موفق به کسب درآمد ۸۹ میلیارد دلار شده است.
 2. گردش مالی سالانه دیجی کالا: در گزارشی از مجله اکونومیست در سال ۲۰۱۴ سایت دیجی کالا با سرمایه ۱۵۰ میلیون دلار در رتبه‌ی نخست سایت‌‌های ایران قرار گرفت.
 3. گردش مالی سالانه بامیلو: مدیر بازاریابی بامیلو می‌گوید در سال ۲۰۱۶ بیش از ۶۰ هزار کالا را در ۲ روز فروختیم. در حالی که در فروشگاه‌ها حداکثر ۲۰ هزار کالا می‌بینید. بیش از ۳۷ درصد فروش ما توسط ۷ میلیون نفر در ۲ روز دیده شدند.
 4. تعداد فروشگاه اینترنتی: آمارهای سامانه تجارت الکترونیک پرداخت نشان می‌دهد هم اکنون تعداد فروشگاه‌های اینترنتی به بیش از ۹۰۰ مورد و بیشتر رسیده است.
 5. گزارش فروش آنلاین ۱۳۹۵: گزارش مرکز تحقیقات تجارت الکترونیکی چین نشان می‌دهد که میزان خرید و فروش اینترنتی در بزرگ‌ترین اقتصاد حال حاضر جهان در سال ۲۰۱۳ میلادی به بیش از ۱۳۰ میلیارد یوان رسید.

مزایای داشتن وب سایت حرفه ای

حال این سؤال پیش می آید که تفاوت وب سایت حرفه ای با سایر وب سایت ها چیست؟

روند طراحی سایت در سال های اخیر مخصوصا بعد از ۱۳۹۱ به کلی تغییر کرده بطوریکه به اعتقاد تیم زویا رسانه وب سایتی که منجر به فروش محصول و خدمات شما نشود و به زبان ساده سود آوری نداشته باشد در حقیقت یک وبلاگ است.

وب سایت های حرفه ای باید حتما الگو های اصلی طراحی را رعایت کنند بطوریکه وب سایت شما در فضای اینترنت دیده شود و بازدیدکننده سایت شما تبدیل به عضو و در نهایت مشتری هدف شود و شما از وب سایت تان کسب درآمد کنید.

به عبارت ساده وب سایت حرفه ای شما باید وب سایت ۵ ستاره باشد نه یک مسافرخانه بین راهی، طوریکه بازدید کننده در وب سایت شما احساس راحتی و امنیت کند و تمایز شما را تشخیص بدهد و در نهایت از شما خرید کند!

چرا زویا رسانه متخصص طراحی وب سایت است؟

 • تیم متخصص، حرفه‌ای و جوان
 • همیشه در حال آموزش (R&D)
 • تاکید بر اصل پول‌سازی وب‌سایت شما
 • پشتیبانی و همراهی همیشگی
 • آموزش شما برای داشتن بهترین سرویس‌ها
 • بهترین و با کیفیت‌ترین فضای میزبانی وب‌سایت شما

شما همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید یا کد WR1396 را به شماره ۰۹۱۲۲۳۶۴۶۴۰ پیامک کنید تا همکاران ما در زویا رسانه برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

آنالیز سایت رایگان سایت من

اگر وب‌سایت دارید و از وب‌سایت فعلی‌تان ناراضی هستید هم می‌توانید فرم را پر کنید تا ما به صورت رایگان وب‌سایت شما را آنالیز کنیم تا نقاط ضعف آن را متوجه شوید و در جهت بهبود آن اقدام کنید.


Back To Top