Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
آدرس: تهران – پاسداران – میدان نوبنیاد – نبش کوهستان 5 – پلاک 6 – طبقه دوم 02126453802

۸ دلیل برای اینکه چرا کسب و کار شما نیاز به وب سایت حرفه ای دارد؟

همانند بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک، ممکن است شما هم فکر کنید که بیزنس شما نیازی به داشتن وب سایت ندارد یا اینکه طراحی یک وب سایت در بودجه شما نمی گنجد و یا شاید فکر می کنید به دلیل اینکه نه خودتان و نه هیچ یک از مشتریان بالقوه ی شما از کامپیوتر استفاده نمی کنند بنابراین نباید از داشتن یک وب سایت برای کار خود بهره ببرید. همه ی این تصورات غلط است. این ۸ دلیل نشان می دهد که چرا شرکت شما صرف نظر از وسعت کسب و کارتان نیاز به یک سایت حرفه ای دارد.

۱- وب سایت به کسب و کار کوچک شما اعتبار می بخشد.

امروزه بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان برای جستجوی محصولات یا خدمات مورد نیاز خود از اینترنت استفاده می کنند. کسب و کار کوچک شما با یک وب سایت، اعتبار زیادی کسب می کند. بدون چنین امکانی، مشتریان بالقوه به سمت رقبایی که حرفه ی شما را دنبال می کند کشیده خواهند شد. اگر در حال حاضر وب سایتی دارید، با یک باز طراحی مجدد قادر خواهید بود تا کسب و کار خود را با یک تصویر حرفه ای به کابران خود نشان دهید که اعتماد بیشتری را برای شما جلب می کند. از آن جایی که شما ویترینی برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود ندارید وجود یک وب سایت به طور خاص برای شما مفید خواهد بود.

  • Text Hover

۲- صرفه جویی در هزینه ها

احتمالاً صاحبان کسب و کارهای کوچک فکر می کنند که استطاعت داشتن یک وب سایت حرفه ای را ندارند، گرچه هزینه ی طراحی وب سایت های مختلف، متفاوت است. مثلاً اگر بخواهیم برای کسب و کار کوچک خود وب سایتی راه اندازی کنیم، به طور کلی کمتر از ۱۰۰ دلار در ماه و در بعضی موارد به اندازه ۲۰ دلار هزینه در پی خواهد داشت. در مقایسه با هزینه ی آگهی روزنامه، هنگامی که شما در نظر دارید تا با یک وب سایت به بازار آینده ی خود برسید، این روش برای تبلیغ بیزنس شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

  • Text Hover

۳- آگاه سازی مشتریان

به کمک وب سایت به روز رسانی اطلاعات مرتبط با محصولات و خدمات شما در وب سایت بسیار ساده تر و سریع تر از مواد چاپی است. همچنین هنگامی که محصولات جدید خود را وارد می کنید و یا تصمیم دارید تبلیغات ویژه یا سرویس جدیدی ارائه دهید، رویدادهایی که به زودی برای کار شما اتفاق می افتد همه و همه از جمله مواردی است که با داشتن یک وب سایت می توانید به راحتی به اطلاع مشتریان خود برسانید و همواره آن ها را از جدید ترین اخبار و وقایع سایت خود مطلع سازید. بر خلاف تبلیغات چاپی که به سرعت از بین می روند، وب سایت شما می تواند اطلاعات و اخبار جاری را فراهم کند.

۴- همیشه در دسترس خواهید بود. 

یک وب سایت هم برای مشتریان بالقوه و هم مشتریان دائم و منظم شما در تمام ساعات شبانه روز، هفت روز هفته و در تمام روز های سال در دسترس می باشد (۲۴/۷/۳۶۵) و این امکان را برای شما فراهم می کند تا در زمانی که فروشگاه یا دفتر شما تعطیل شده است، خدمات و محصولات شما به راحتی توسط مشتریان تان مورد مشاهده و بازبینی قرار گیرد. با سبک زندگی پرمشغله ای که امروزه داریم، چنانچه قصد خرید داشته باشیم، وجود وب سایت، یک نقطه فروش عالی را برایمان مهیا می کند

  • Text Hover

۵- یک وب سایت باعث می شود تا بازار گسترده تری را هدف قرار دهید.

آیا شما هم تصمیم دارید تا محصولات یا خدمات خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهید؟ باید بگوییم که وب سایت شما، مکان مناسبی را برای فروش محصولات و سرویس های شما فراهم می کند. چنانجه یک خرده فروش هستید، یک وب سایت تجارت الکترونیک (e Commerce) مکان عالی برای فروش محصولات شما در یک بازار بزرگ تر است. حتی شما می توانید خدمات خود را در سطح جهانی ارائه کنید. آیا فکر می کنید که نمی توانید محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید؟ فراموش نکنید، حتی اتومبیل ها و خانه ها هم دیگر به شکل آنلاین فروخته می شوند!

۶- صرفه جویی در وقت

ارائه اطلاعات به مشتریان چه با تلفن، چه به صورت رو در رو، در یک بروشور و یا در ایمیل زمان زیادی را صرف می کند. با یک فروشگاه آنلاین می توانید اطلاعات زیادی در مورد محصولات و خدمات تان ارائه دهید. هنگامی که وب سایت شما بالا و در حال اجرا است، برای مشتریان نامحدودی در دسترس خواهد بود و در زمان شما صرفه جویی می کند. به راستی که وقت طلاست!

  • Text Hover

۷- وب سایت ویترینی برای کسب و کار شما

مهم نیست که صاحب چه نوع کسب و کاری هستید، یک وب سایت فضای بزرگ و فوق العاده ای برای کار شما فراهم می کند که شما می توانید این فضا را به ویترین فروشگاه خود تبدیل کنید. در واقع با استفاده از نمونه کارها یا گالری عکس و همچنین به نمایش گذاشتن گواهی نامه ها و امتیازات دریافت شده در مورد حوزه کاری خود، شما می توانید ثابت کنید که کسب و کار شما منحصر به فرد بوده و نسبت به رقبای خود حرف تازه ای برای گفتن دارید.

  • Text Hover

۸- افزایش خدمات به مشتریان

شاید شما تمایل داشته باشید تا محصولاتی که دوستدار محیط زیست هستند را به فروش برسانید و در همین راستا تصمیم دارید تا نکاتی در مورد چگونگی و نحوه بازیافت این محصولات به اشتراک بگذارید و یا شاید یک حسابدار هستید و می خواهید به مشتریان خود در مورد ساده سازی و ساماندهی تکنیک های حسابداری مشاوره دهید. با وارد کردن یک صفحه پرسش و پاسخ (FAQ)، اضافه کردن مقالات یا آپلود خبرنامه برای پاسخ دادن به تمام سوالات مشتریان خود، می توانید آن ها را به روز نگه دارید. به نظر شما چه راه بهتری برای ارائه خدماتی با ارزشی مضاعف از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات در وب سایت شما وجود دارد؟ 

  • Text Hover