فرآیند سئو متشکل از 7 گام مهم و کاربردی برای افزایش رنکینگ وب سایت

پیش از شروع یک پروژه بهینه سازی، مهم است که فرآیند پیچیده و مبهم آن را به خوبی درک کنیم. برای بهینه سازی و بالا بردن رنکینگ و یا رتبه ی وب سایت، زویا مدیا از نرم افزار حرفه ای سئو برای جستجوی کلمات کلیدی موثر، بررسی و تجزیه و تحلیل وب سایت، تحلیل رقبا، ساخت لینک صحیح و ایمن، معیارها و استاندارد های رسانه های اجتماعی و آنالیز بازاریابی استفاده می کند. این فرآیندی است که ما آن را در سر لوحه کار خود قرار داده ایم تا جایگاه شما را در اولین نتایج موتورهای جستجو قرار دهیم. در ادامه تک تک مراحل فرآیند سئو را با هم مرور می کنیم.

1- جستجوی کلمات کلیدی برای وب سایت

ما کلمات دقیقی که کاربران در موتور جستجوی گوگل برای وب سایت شما تایپ می کنند را پیدا می کنیم. ابزارهای نرم افزار سئوی ما، به یافتن کلمات کلیدی با بزرگ ترین پتانسیل برای به دست آوردن خواسته مطلوب و مورد نظر شما کمک شایانی خواهند کرد.

فرآیند سئو (کلمات کلیدی)

2- بهینه سازی محتوای صفحات وب سایت

محتوای صفحات وب شما باید برای رنکینگ بالا بهینه سازی شود. نرم افزار سئوی ما مشاوره ی مفصلي در مورد چگونگي ترتيب کلمات کليدي در وب سايت ارائه مي دهد تا حداکثر شانس را در نتايج بهتر موتورهای جستجو داشته باشید.

فرایند سئو ( بهینه سازی صفحات)

3- شکل دادن به ساختار وب سایت 

عوامل کلیدی در ساختار و کدگذاری وب سایت شما وجود دارد که این موضوع به شدت تحت تأثیر رتبه بندی موتورهای جستجو قرار گرفته است. این مرحله نیز قطعاً جزء فرآیند سئو ما محسوب می شود و اگر وب سایت شما توسط تیم ما طراحی شده باشد، تمام جنبه های مربوط به ساختار و کدهای مربوط به وب سایت برای مرحله سئوی پروژه آماده می شود. اما اگر سایت شما در جای دیگر کدگذاری شده باشد، باید وب سایت برنامه نویسی شده را ارزیابی کرده و در صورت لزوم کدها و صحت آن ها را بررسی کنیم و ساختار وب سایت کاملا اصلاح شود.

فرایند سئو( ساختار و کدینگ سایت)

4- لینک سازی

بدیهی است هنگامی که گوگل تصمیم می گیرد که شما را رتبه بندی کند و امتیازی را برای شما در نظر بگیرد تعداد لینک های با کیفیت بالا که به وب سایت شما اشاره دارد، بسیار مهم است، نرم افزار سئوی ما دارای ابزارهای پیشرفته مدیریت لینک است که به شما کمک می کند تا محبوبیت لینک وب سایت خود را افزایش دهید و با سرعت بالا به نتایج بالای جستجوی گوگل هدایت شوید. ما شرکای لینک با کیفیت بالای شما را پیدا خواهیم کرد، هزاران لینک کلاس اول را ایجاد می کنیم، محبوبیت لینک های شما را با مراحل امنیتی بیشتری پشت سر می گذاریم و ساختمان لینک شما را مدیریت می کنیم.

فرآیند سئو (ساخت لینک)

5- جاسوسی رقبای شما

ما استراتژی لینک سازی رقبای اصلی کسب و کار شما را کشف خواهیم کرد و یک برنامه شخصی گام به گام به شما ارائه خواهیم داد تا دارنده ی وب سایت های دیگر را از آن خارج سازید. امروزه مشاوران سئو برای 5 روز کار می کنند و برای این نوع دستورالعمل ها تا 4500 دلار هزینه می گیرند، اما شما نباید متحمل این هزینه ها شوید. اکنون زمان آن رسیده که شما با یک شرکت بهینه سازی موتور های جستجوگر حرفه ای و درستکار در تعامل باشید. پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا به نتیجه ی دلخواه خود دست یابید.

فرایندسئو(جاسوسی رقبا)

6- برآورد پیشرفت وب سایت شما

اما مطلب مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که هم اکنون موقعیت وب سایت شما در موتور های جستجو به چه صورت است و در چه جایگاهی قرار دارد؟ آیا در سرعت مافوق اولتراسونیک حرکت می کنید!؟ اگر این طور باشد پس بنابراین شما می توانید وب سایت خود را تنها بگذارید و با خیال آسوده به تعطیلات بروید.

یا اینکه شما در مکانی مثلا در صفحه 4 گوگل گیر کرده اید و نیاز به اقدامات سریع برای جابجایی در نتایج جستجو دارید؟ ما بلافاصله رنکینگ سایت شما را برای تمام کلمات کلیدی مورد نظر شما و در تمام موتورهای جستجو بررسی می کنیم. اغراق نیست اگر بگوییم تیم زویا مدیا همانند چشمان عقاب از موقعیت شما در مقایسه با رنکینگ رقبا و حریفان شما محافظت خواهد کرد. 

تیم سئوی زویا مدیا موتورهای جستجو را رمزگشایی می کند و با استفاده از تجربیات و روش های بهینه سازی موتورهای جستجو، ترافیک اصلی و اساسی را به وب سایت شما روانه می کند. نتایج سئوی ما بازگشت سود سرمایه گذاری کسب و کار شما را آن طور که شایسته و درخور شماست، تضمین می کند! در پایان اضافه می کنیم که تیم ما با رعایت کردن تمامی نکات مرتبط با فرآیند سئو وب سایتی عالی که برای رتبه بندی بالا در موتورهای جستجوی بزرگ به درستی کدگذاری و بهینه سازی شده طراحی و ترافیک چشمگیری را به وب سایت و شبکه های اجتماعی شما هدایت می کنیم.

فرایند سئو( برآورد پیشرفت)

ارتباط با ما

برای ما پیام بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

Start typing and press Enter to search