Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
آدرس: تهران – پاسداران – میدان نوبنیاد – نبش کوهستان 5 – پلاک 6 – طبقه دوم 02126453802
  • Text Hover

فرآیند بازاریابی اینترنتی

باید بگوییم که ساخت یک وب سایت و انجام بازاریابی اینترنتی دو مبحث کاملا متفاوت است. احتمالا شما هم وب سایت هایی را مشاهده کردید که شاید در نگاه اول خوب به نظر برسند اما آن طور که باید  پاسخگوی خواسته های شما نبودند و نتوانسته اید اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید، ما در اینجا قصد داریم تا شما را با فرایند بازاریابی اینترنتی و فازهای مختلف آن آشنا کنیم تا تفاوت های این دو مقوله را بهتر درک کنید.

تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری محور

با داشتن تعداد زیاد کسب و کارهای موجود در هر صنعت، می دانیم که هیچ دو کسب و کار آنلاینی دقیقا یکسان و مشابه هم نیستند. به همین دلیل ما زمان را برای شناخت مشتریان قبل از طراحی رویکرد کسب و کار آنلاین خود در نظر داریم. برای اطمینان از اینکه استراتژی شما دقیقا با نیازهای کسب و کار فردی شما سازگار است، فرایند بازاریابی اینترنتی را با بازبینی کامل اهداف بازاریابی، نیازها، انتظارات و خدمات مورد نیاز مشتریان و محدودیت های بودجه آنان آغاز می کنیم. 

بازنگری ۳۶۰ درجه بازار و تجزیه و تحلیل در عمق (IN-DEPTH)

مطالعه جامع و تجزیه و تحلیل عینی ما از مخاطبان هدف و مورد نظر شما و همچنین در نظر گرفتن موقعیت رقابتی، فرصت های جدیدی را برای گسترش بازار شما در اختیارتان گذاشته و چگونگی سرمایه گذاری بر روی روند های در حال ظهور، اصلاح و پالایش گزاره های ارزشمند و هویت کسب و کار شما را منعکس می دهد.

بهینه سازی موتورهای جستجوی یکپارچه شده

تیم سئوی زویا مدیا یک الگوریتم مخفی مرموز را به شما ارائه نمی کند تا شما رتبه ی اول را در گوگل کسب کنید. آنچه که ما می توانیم برای شما تضمین و به شما پیشنهاد می کنیم یک استراتژی سئو SEO کاملا اخلاقی و جامع است که نه تنها دید شما را بهبود می بخشد بلکه زمینه مناسبی برای سودآوری و رشد درازمدت کسب و کارتان را نیز فراهم می کند.

پشتیبانی قابل اعتماد و مداوم

پس از اینکه وب سایت شما طراحی و بهینه سازی شد، زویا مدیا فقط به انتخاب ابزارها و کار با آن ها نمی پردازد، بلکه تیم ما همواره و تنها با یک تماس تلفنی با خدمات پیشرو که یقیناً نیازمند آن هستید، با انعطاف پذیری بالایی نسیت به تغییرات محیط کسب و کار آنلاین شما در کنارتان خواهد بود. از تنظیمات کلمه کلیدی گرفته تا پیشرفته ترین ابزارهای بازاریابی موتورهای جستجو، برای جلوگیری از مواجه شدن با کوچکترین مشکلی می توانید روی ما حساب کنید.

نگهداری وب سایت

محتوای تازه و کلمات کلیدی برجسته، ویژگی های جدید و قابلیت های پیشرفته همه و همه از جمله مواردی است که میزان رنکینگ و رتبه بندی کسب و کار شما را افزایش می دهد.

پکیج پیشرفته ی SEM

علاوه بر سرمایه گذاری بر روی سئوی سازمانی که به نتایج جستجو از طریق ابزارهای پرچمدار «Google’s AdWords» می پردازد، کمپین های مطبوعاتی هدفمند و ساخت لینک نیز قدرت بازاریابی شما را تا سطوح بالاتر افزایش خوهد داد.

سیستم مدیریت محتوا (CMS)

ابزارهای کاربر پسند و ویژگی های سیستم مدیریت محتوا، از جمله امکاناتی است که وب سایت شما را بدون هیچ دردسری از لبه پرتگاه حفظ می کند. شایان ذکر است سیستم مدیریت محتوا بدون هیچ گونه زحمتی بر روی هر نوع وب سایتی که ما طراحی می کنیم، قابل نصب است.

ابزارهای گزارش وب سایت

به کمک این ابزار می توانید تصویر بزرگی از کارایی وب سایت تان همراه با گزارش های جامع آماری از ترافیک صفحات آن را دریافت و مشاهده کنید.وب سایت هایی که توسط تیم زویا مدیا طراحی شده اند، با بکارگیری این ابزار های هوشمند و با ارزش، ما را قادر می سازد تا با تصمیم گیری کاملا آگاهانه و همراه با طرح های نگهداری وب سایت، بهینه سازی مداوم با حداکثر نرخ بازگشت سرمایه در بازاریابی یا (ROI) را برای شما فراهم آوریم.

راه های متعددی برای ارتقاء کسب و کار و دستیابی به خریداران بالقوه آنلاین وجود دارد اما تکنیک هایی که ذکر شد بالطبع پیاده سازی فرایند بازاریابی اینترنتی را برای شما آسان تر خواهد کرد. همچنین با مدیریت دقیق و مناسب اجزای بازاریابی اینترنتی خواهید توانست تا هرچه سریع تر به اهداف سازمانی خود نایل شوید.

  • Text Hover